Başkanın Mesajı

mutlu-bozkurt-omma16 yıl önce başlayan sigortacılık hikayemizi 2016 yılndan bu yana Omma Sigorta ve Reasürans Brokerliği A.Ş. olarak taçlandırdık.

Sigorta brokerliğinin sunduğu en önemli faydalarından biri, müşteri ihtiyaç ve beklentilerine uygun özel çözümler geliştirebilmesidir. Bu vesile ile yurt içinde 28 sigorta şirketi, yurtdışında 5 reasürans şirketi ile işbirliği yaparak özel projeler ve özel sigortacılık ürünleri geliştirmekteyiz. 

Konvansiyonel Sigorta hizmetlerini sürekli geliştirirken, özelde de faizsiz sigortacılık sistemi olan tekafül sigortacılığın lider temsilcisi olmayı hedeflemekteyiz.  Yakın gelecekte tekafül sigortalarının ve kefalet sigortasının önemli bir gündem haline geleceğine inanıyoruz ve bu konularda ürün geliştirmek için sürekli çalışıyoruz.

Mutlu BOZKURT,  Yön. Kur. Baş.

1975 yılında doğdu, A.Ü. İşletme Fakültesi mezunu olup, İngilizce bilmektedir. Evli ve 1 çocuk babasıdır.

16 yıllık sigortacılık geçmişi olup, aynı zamanda Afrika Vakfı'nın da kurucusu olup çeşitli sivil toplum kuruluşlarında ve siyasi parti teşkilatlarında görev almıştır. 10 yılı aşkın süredir Müsiad üyesi olmakla beraber halen Müsiad'ın çeşitil komisyonlarında Başkan Yardımcılığı görevini de sürdürmektedir.

BENİ ORAYA GÖTÜR